[PL] How play Mario?

Nov. 7, 2009, 1 a.m.

Ugh, zaczyna się robić tłoczno, drugi post w przeciągu dwóch miesięcy, nie jest źle ;](warto dodac że post pojawia się za namową pewnej osoby (Pozdro Gyn ;>))... Dzisiaj opisze projekt nad którym ostatnio pracowałem. Pomysł użycia tej technologi chodził za mną już od igk ale dopiero ostatnio zrobiłem coś co by się nadawało do pokazania publicznie.


Tak w skrócie postanowiłem napisać moda do Mario(Mario Forever v3.5 by Buziol Software) z wykorzystaniem Motion Capture. Przechwytywane jest "tylko" zielone światło a zanim podąża Mario (tutaj podziękowania dla DragonLorda który zmontował wskaźnik =^.^=).
Postanowiłem udostępnić Wam moda (jedynie w wersji exe, poniewaź kod jest nieładny [jak zawsze]), jednakźe muszą ostrzec źe nie miałem czasu na testowanie tego moda nigdzie indziej niź na moim lapku, wiąc nie dają 100% gwarancji na to że u Was takźe będzie działało, Wasza kamera musi obsługiwać format RGB 24, po uruchomieniu moda okienko gry musi być aktywne inaczej nie jest przechwytywany ruch, waźne jest też żeby klawisze były ustawione na standardowe tzn strzałki ruch "z" skok, życzę miłej gry (jeżeli wam się uda odpalić =^.^=)...

Mario Forever (v3.5)
Mario Motion Hack

HF & GL